Stacjonarne urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody Bydgoszcz

Firma BRAVOS zajmuje się sprzedażą domowych i profesjonalnych urządzeń czyszczących firmy Karcher. Urządzenia dostosowane są do radzenia sobie z każdym brudem i zadaniem w zakresie utrzymania czystości. 

Stacjonarne urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody Bydgoszcz

Myjki wysokociśnieniowe stacjonarne z podgrzewaniem wody Karcher bardzo duże zaufanie budzą w różnych gałęziach przemysłu dzięki wysokiej wydajności, skuteczności i trwałości. Obszary zastosowania urządzeń to np. rzemieślnicze i przemysłowe przetwarzanie żywności, przemysł samochodowy, warsztaty samochodowe, przemysł chemiczny oraz branżę obróbki metali, infrastrukturę komunalną, taką jak baseny i hale serwisowe, a także obszary hodowli zwierząt i utrzymania sprawności technicznej pojazdów w rolnictwie.

Urządzenia stacjonarne wysokociśnieniowe Karcher z podgrzewaniem wody podnoszą temeperaturę wody w zakresie od 12°C do 155°C. Stacjonarne myjki wysokociśnieniowe doskonale radzą sobie z uporczywymi zabrudzeniami na dużych powierzchniach przy ograniczeniu ciśnienia roboczego, czasu czyszczenia i ilości środka czyszczącego.

Do pięciu zalet gorącej wody zaliczamy:
- Lepsze efekty czyszczenia
- Mniejsze zużycie środków czyszczących
- Krótszy czas schnięcia
- Mniej drobnoustrojów
- Oszczędność czasu

Firma BRAVOS obsługuje klientów w Bydgoszczy oraz na terenie całego kraju.

Stacjonarne urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody firmy Karcher Bydgoszcz
BRAVOS : KARCHER - Wszystko do czyszczenia

Adres:

Słowiańska 57

66-400 Gorzów Wielkopolski

Województwo:

lubuskie

Kontakt:

tel. pokaż

tel.\fax. pokaż

marcin@bravos.pl

www.bravos.pl