Profesjonalne myjki ciśnieniowe HDS Wrocław

Firma BRAVOS zajmuje się sprzedażą profesjonalnych urządzeń czyszczących wysokociśnieniowych firmy Karcher. Urządzenia dostosowane są do radzenia sobie z każdym brudem i zadaniem w zakresie utrzymania czystości. 

Profesjonalne myjki ciśnieniowe HDS Wrocław

Wysokociśnieniowe myjki HDS Karcher z podgrzewaniem wody podnoszą temeperaturę wody w zakresie od 12°C do 155°C. Profesjonalne myjki HDS doskonale radzą sobie z uporczywymi zabrudzeniami na dużych powierzchniach przy ograniczeniu ciśnienia roboczego, czasu czyszczenia i ilości środka czyszczącego.

Do pięciu zalet gorącej wody zaliczamy:
- Lepsze efekty czyszczenia
- Mniejsze zużycie środków czyszczących
- Krótszy czas schnięcia
- Mniej drobnoustrojów
- Oszczędność czasu

Profesjonalne myjki STACJONARNE HDS Karcher bardzo duże zaufanie budzą w różnych gałęziach przemysłu dzięki wysokiej wydajności, skuteczności i trwałości. Obszary zastosowania urządzeń np. rzemieślnicze i przemysłowe przetwarzanie żywności, przemysł samochodowy, warsztaty samochodowe, przemysł chemiczny oraz branżę obróbki metali, infrastrukturę komunalną, taką jak baseny i hale serwisowe, a także obszary hodowli zwierząt i utrzymania sprawności technicznej pojazdów w rolnictwie.

Firma Karcher jest znana i lubiana z solidnej konstrukcji, funkcjonalnych uchwytów oraz schowków do przechowywania niezbędnych akcesoriów. Dają gwarancję maksymalnej elastyczności zastosowań przy kompaktowych gabarytach.

Firma BRAVOS obsługuje klientów we Wrocławiu oraz na terenie całego kraju.

Profesjonalne myjki ciśnieniowe HDS Karcher Wrocław
BRAVOS : KARCHER - Wszystko do czyszczenia

Adres:

Słowiańska 57

66-400 Gorzów Wielkopolski

Województwo:

lubuskie

Kontakt:

tel. pokaż

tel.\fax. pokaż

marcin@bravos.pl

www.bravos.pl