Podajnik do papieru toaletowego w roli Szczecin

BRAVOS S.C. jest firmą z którą współpracę podjęło już wiele firm, instytucji oraz osób prywatnych. Na ich zaufanie zapracowaliśmy solidnością, elastycznością, konkurencyjnymi cenami, a także szybką i kompetentną obsługa. W ofercie obecnie posiadamy szeroką gamę urządzeń i środków czyszczących od tych, które stosujemy w pracach domowych po specjalistyczne technologie dla firm sprzątających i przemysłu.  Rozumiemy więc wymagania i potrzeby dotyczące zaopatrzenia w środki higieniczne różnych sektorów i branż.

Niezależnie w jakiej branży prowadzisz działalność, nasze wysokiej jakości produkty do łazienek zostały skonstruowane w taki sposób, aby pomóc Ci wywrzeć właściwe wrażenie zarówno na Twoich klientach, jak i współpracownikach.


Podajnik do papieru toaletowego w roli Szczecin.

Oferujemy pełną gamę dozowników i pasujących do nich wkładów wymiennych: począwszy od rozwiązań funkcjonalnych spełniających podstawowe potrzeby standardowych łazienek w gabinetach kosmetycznych, salonach fryzjerskich, przez restauracje, szkoły i przedszkola po rozwiązania do miejsc o dużym natężeniu ruchu i wymagających miejsc jak dworce czy lotniska.

Kupuj odpowiedzialnie - ponad 75% produktów Tork w UE posiada przyznany przez podmiot zewnętrzny uznany certyfikat ekologiczny. EU Ecolabel to oficjalne, europejskie wyróżnienie, przyznawane wyrobom przyjaznym dla środowiska, spełniającym wysokie standardy jakościowe i zdrowotne. Nasi klienci mogą mieć pewność wybierając produkty Tork, że spełniają one rygorystyczne standardy higieniczne.


W naszej ofercie posiadamy również pełny asortyment dozowników do ręczników, mydeł, papieru toaletowego i produktów uzupełniających.

 


Firma Bravos swoje usługi wykonuje w Szczecinie oraz na terenie całego kraju.


Podajnik do papieru toaletowego w roli Szczecin.

BRAVOS : KARCHER - Wszystko do czyszczenia

Adres:

Słowiańska 57

66-400 Gorzów Wielkopolski

Województwo:

lubuskie

Kontakt:

tel. pokaż

tel.\fax. pokaż

marcin@bravos.pl

www.bravos.pl