SpaceVac system do odkurzania elementów trudno dostępnych Poznań.

Firma Bravos oferuje SpaceVac system do odkurzania elementów trudno dostępnych znajdujących się na wysokości z systemem inspekcji wizyjnej. Produkty marki SpaceVac wyróżniają się pionierską technologią, która zrewolucjonizowała czyszczenie powierzchni na wysokościach.

Technologia urządzeń SpaceVac powstała 5 lat temu i wciąż jest udoskonalana.

Systemy SpaceVac zostały zaprojektowane zarówno do zastosowań domowych, jak i komercyjnych.

Przy wykonywaniu usług odkurzania na wysokościach nie ma potrzeby angażowania rusztowań ani wysięgników na wysokości aż do 5 pięter.

Praca z ziemi nie stwarza ryzyka zagrożenia dla zdrowia związanego z pracą na wysokościach.


Niski poziom hałasu pracy zwiększa elastyczność systemu wewnętrznego SpaceVac, co oznacza, że w pełni umożliwia on funkcjonowanie czyszczonego obiektu podczas swojej pracy.


System SpaceVac do odkurzania elementów trudno dostępnych Poznań.


SpaceVac to zintegrowany system łączący karbonową, lekką, a zarazem trwałą rurę o średnicy 50 mm umożliwiającą dostęp do czyszczonych powierzchni, z jednostką ssącą do zanieczyszczeń suchych i mokrych.


Zastosowanie rur o średnicy 50 mm jest kluczowym elementem pracy systemu. Badania wskazały, że tylko taka średnica zapewnia ciągłość pracy bez zapychania (w przeciwieństwie do systemów, które wykorzystują węższe rury).

Wewnętrzny i zewnętrzny system czyszczenia wyposażony jest standardowo w unikalny mechanizm "Safety Locking" na wszystkich naszych rurach 38 mm i 50 mm, głowicach i szczotkach, aby zapewnić, że system nie będzie rozczepiał się podczas pracy - nawet przy pełnym przedłużeniu. Oprócz naszych lekkich kijów z włókna węglowego system SpaceVac External wyposażony jest również w kompletny zestaw narzędzi i głowic z włókna węglowego, dzięki którym z łatwością można wyczyścić nawet ciężkie luzy rynnowe.

Nasz system zewnętrzny zawiera również wąż o średnicy 50 mm, aby zapewnić lepszy przepływ powietrza i ssanie - nawet przy pełnym rozszerzeniu - oraz bezprzewodowy system kamery i monitora w standardzie, aby umożliwić operatorom kontrolę postępów czyszczenia w czasie rzeczywistym z poziomu parteru.

Zewnętrzne jak i wewnetrzne systemy SpaceVac mają wysoką moc oraz siłę czyszczenia powierzchni znajdujących się na wysokości oraz trudno dostępnych miejsc.

Ponadto SpaceVac oferuje jedyny taki dostępny na rynku model z atestem ATEX przeznaczonym do zbierania niebezpiecznego pyłu na wysokościach.

Opracowany wraz z naszymi partnerami w sektorze zarządzania obiektami, system czyszczenia SpaceVac zapewnia elastyczne, trwałe narzędzie czyszczące, które pomaga sprostać każdemu wyzwaniu.

 

  Firma Bravos swoje usługi wykonuje w Poznaniu oraz na terenie całego kraju.

SpaceVac system do odkurzania elementów trudno dostępnych Poznań.

BRAVOS : KARCHER - Wszystko do czyszczenia

Adres:

Słowiańska 57

66-400 Gorzów Wielkopolski

Województwo:

lubuskie

Kontakt:

tel. pokaż

tel.\fax. pokaż

marcin@bravos.pl

www.bravos.pl